مردم شهرها و روستاهای بزرگ شهرستان ، همزمان با مردم سراسر کشور در راهپیمایی باشکوه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی شرکت کردند

در جمع راهپیمایان مرکز شهرستان ،  فرماندار دشتستان، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه و مسئولان شهرستانی حضور داشتند.
فرماندار دشتستان در پایان راهپیمایی و در سخنرانی خود گفت :  انقلاب اسلامی ایران تجلی  شکوه و عظمت مردم ایران و حماسه بی‌بدیلی در بین همه تحولات سیاسی قرن بیستم بود که در روز ۲۲ بهمن ۵۷ با اراده و قدرت باری تعالی با وحدت کلمه،  با رهبری مدبرانه و حکیمانه بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی ،  استقلال ، عزت و آزادی ملت را بازگرداند و زمینه ساز استقرار نظام مردم‌سالاری دینی گردید تا سرآغازی برای تحولات بزرگ و بنیادین در ایران ، منطقه و جهان اسلام گردد.
دکتر ارسلان زارع افزود؛ مردم بزرگ ایران ، چهلمین سالگشت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی خود را جشن گرفتند تا همچنان امید آزادی خواهان جهان و ملت آزاده و سربلند خود باشند. ملت سرافراز ایران همواره عزت و بزرگی خود و میهن خود را در سایه انقلاب اسلامی و صیانت از آرمان های گرانسنگ آن یعنی استقلال آزادی و جمهوری اسلامی می‌دانند به همین سبب است که برای پاسداشت آن اعتقاد به حضور باشکوه در همایش بزرگ ملی یعنی راهپیمایی ۲۲ بهمن دارند.

فرماندار دشتستان اضافه کرد ؛ مردم سربلند، آفرین بر شما که برگ زرین دیگری به کارنامه درخشان حیات سیاسی و اجتماعی خود افزودید و نمایش عینی از این انسجام و عزم و اراده ملی در جشن چهل سالگی انقلاب نشان دادید.
دکتر زارع در ادامه سخنان افزود ؛ تردیدی نیست امروز مردم عزیز کشورمان به سبب افزایش چشمگیر سطح دشمنی حاکمان آمریکا با انقلاب اسلامی درگیر مشکلات اقتصادی و  معیشتی هستند.
کارگزاران نظام اسلامی از جمله دولتمردان در راستای کاهش مشکلات اقتصادی تلاش می‌کنند تا با عنایت خداوند متعال از این مرحله سخت نیز سربلند گذر کنیم.

فرماندار دشتستان در بخش پایانی سخنرانی گفت ؛ خوشحالیم که امسال بیش از سال های گذشته در شهرستان دشتستان توانستیم طرح عمرانی و اقتصادی با تلاش مدیریت ارشد استان،  مدیران اجرایی و کارکنان ادارات و نهادهای انقلابی و باهمکاری شما مردم عزیز اجرا کنیم و ۲۱۱ پروژه با اعتباری بالغ بر سیصد میلیارد تومان  در دهه مبارک فجر در دشتستان به بهره‌برداری برسانیم.
شایان ذکر است حجت الاسلام والمسلمین مصلح امام جمعه برازجان نیز طی سخنانی ضمن تشکر از مردم و مسئولان به خاطر حضور باشکوه آنان در راهپیمایی از دست آورد های انقلاب اسلامی به نیکی یاد کرد و گفت امروز ملت ایران در استکبار ستیزی بیش از هر زمان دیگری مصمم تر است.
مردم برازجان با تکبیر های خود قطعنامه راهپیمایی را تایید و به مراسم خود پایان دادند.